Suurepärane teeninduskvaliteet taskukohase hinnaga: Volkswagen 5+ teenindus. 
Säästke kuni 30%

Saage kasu teenusest, mis peegeldab turuväärtust – mõeldud teie vähemalt viis aastat vanale Volkswagenile. Hinnad on kohandatud teie ja teie sõiduki järgi, lisaks on need rahakotile soodsad. Siit leheküljelt saate lugeda eeliste, meie teenuste ja pakkumiste kohta, ning leiate endale õige teenusepakkuja. 

Lühike selgitus 

meie 5+ teeninduse kohta

Volkswagen 5+ teenindus pakub teile mitmekülgset teenuste valikut teenindusega, mis peegeldab teie sõiduki turuväärtust, ning suurepärast varuosade kvaliteeti. Tänu meie eksperditeadmistele, Volkswageni varuosadele ning paljude aastate kogemusele sobivad meie teenused täiuslikult teie sõidukiga ning hõlmavad peaaegu kõiki teenuste liike. Teie ja teie Volkswageni partner otsustate koos, millised teenused ja varuosad sobivad kõige paremini teie vajadustele: Volkswageni originaalvaruosad, meie Economy-seeria varuosad või vahetusvaruosad. Loomulikult kaasneb nende kõigiga seadusjärgne kaheaastane garantii.

Palju eeliseid – vähe kulutusi

Avastage meie Volkswagen 5+ teeninduse hulgalised eelised:

  • Peegeldab Volkswageni oskusteabega praegust turuväärtust: suurepärane teeninduskvaliteet ja aastatepikkune kogemus.
  • Taskukohased ja kvaliteetsed varuosad: meilt saate osta Volkswageni originaal lisavarustust ning kvaliteetseid Volkswageni originaalvaruosi; pakume ka alternatiivseid valikuid, mis peegeldavad hetkelist turuväärtust nagu Economy-seeria varuosad ja vahetusvaruosad.

Leidke oma Volkswagen 5+ teeninduse partner

Lihtsalt astuge sisse. Teie teeninduspartner aitab teid hea meelega – alustage teenusepakkuja otsingut siit.

KKK – korduma kippuvad küsimused 

Oleme siin, et anda nõu ja abi ükskõik kui keeruliste küsimuste korral. Tänu meie pikaajalisele kogemusele on meil pakkuda palju nõuandeid liikumiseks. Lisaks anname vastuseid ka kõigile Volkswageni 5+ teenindust puudutavatele küsimustele.

Ühendust võtmiseks on palju erinevaid viise. Lähima 5+ teeninduse leiate internetist: seda on lihtne teha meie teenusepakkuja otsingu funktsiooniga.

Jah, uute osade paigaldamisel kehtib standardne kaheaastane garantii.

Meie 5+ teeninduses kasutatakse ainult Volkswageni varuosi. Teie ja teie Volkswageni partner otsustate koos, millised varuosad sobivad kõige paremini teie vajadustele: Volkswageni originaalvaruosad, meie Economy-seeria varuosad või vahetusvaruosad.

Menüü
Sotsiaalmeedia kontod
© Volkswagen 2019
Scroll to Top